Oczytani dość dobrze wiedzą o tym, że kobieta wyglądająca sexy rzecz jasna sięga po hormony takie jak progesteron. Obecnie da się takie spotkać w suplementach diety dla kobiet, a nawet w kremach progesteronowych. Przeciętny krem tego rodzaju zawiera 10 mg progesteronu na gram, choć nie każdy krem o tym stężeniu procentowym działa dokładnie tak samo. Jednym słowem te konkretne kremy to też i inne składniki, takie jak substancje konserwujące.

Kobieta wyglądająca sexy

Właśnie dzięki substancjom konserwującym można takie dłużej trzymać w domowych temperaturach i w tym tkwi istotna zaleta. Nie mniej jednak konserwanty mogą w ujemny sposób wpływać na stan włosów, skóry i paznokci. Ten negatywny wpływ rzecz jasna nie jest tym zaskakująco wiele znaczącym, ale niestety odczuwa się go w jakimś stopniu. Z drugiej strony kremy z hormonami i suplementy diety z nimi, które na dokładkę nie zawierają substancji konserwujących są też i tymi dość drogimi, a to ma znaczenie dla kobiety, która to nie ma wybitnie zasobnego portfela, a w sensie wizualnym chce znowu poczuć się sexy. Taka kobieta może rzecz jasna zaoszczędzić na pozostałych swoich przyjemnościach, bo ciekawy wygląd jest dla niej sprawą o znaczeniu kluczowym i dlatego odstawia coś takiego jak tanią żywność przetworzoną.

Hormon wzrostu

Już od jakiegoś czasu czołowi naukowcy świata wiedzą wiele o tym, że hormon wzrostu znacząco spowalnia to starzenie się jeśli chodzi o kobiety i mężczyzn. Mowa tu dokładnie o tym, że już jakiś czas temu odkryto to, że osoby starzejące się nie wytwarzają już hormonu wzrostu lub wytwarzają go znacznie mniej, a dzięki niemu nie tylko się rośnie, ale także na dłużej zachowuje dość młody wygląd. Zaskakująco wiele znaczy też i to, że ten hormon można nabyć pod postacią zastrzyków i w pełni legalnie stosować i zapewne niebawem powstanie opcja związana bezpośrednio z jakimiś kapsułkami.

Nie da się też ukryć tego, że ten hormon to też niezbyt dobra opcja na czucie się młodo i sexy, bo zdaniem pewnej części naukowców jego nadmierne stosowanie może nawet wywołać raka i co równie ważne lepiej ten hormon łączyć ze zdrową żywnością, bo nawet najlepsza chemia nie pomoże nam w sposób wzorowy jeśli niemal cały czas posilamy się żywnością przetworzoną i na dokładkę palimy papierosy. Mowa tu o tym, że ten pozytywny wpływ jakiejś części hormonów dosłownie trzeba maksymalizować i to w ten smaczny sposób. W tej strategii nie ma nic dziwnego, bo hormon wzrostu czyni nas atrakcyjniejszymi, ale już sięganie po żywność przetworzoną i papierosy odbiera nam atrakcyjność.

Odstawienie papierosów i piwa

Papierosy to rzecz jasna kwaśny związek nazywany nikotyną, a obecnie wytwarzane tanie piwa też są sztucznie zakwaszane, a sam alkohol rzecz jasna uzależnia. Dlatego w przypadku kobiet i mężczyzn papierosy i tani alkohol ograniczają do jakiegoś stopnia pozytywne skutki zażywania hormonów takich jak hormon wzrostu. Dlatego też trzeba się poważnie zastanowić nad totalnym odstawieniem papierosów i piwa. Zmiana tego typu to dla wielu z nas ten znaczny wysiłek, choć z drugiej strony jakaś część kobiet i mężczyzn bez sekundy zawahania odstawi lub znacząco ograniczy picie piwa i palenie papierosów.

Mowa tu o tym, że tego typu używki w pewnym stopniu nas uzależniają, ale nie na każdego działają tak samo. Brzmi to specyficznie, ale jakaś część osób ma dosłownie obsesję powiązaną z ciekawym wyglądem, a dokładniej pewne kobiety dosłownie muszą mieć włosy dłuższe niż do ramion i do tego młodo wyglądającą twarz. Te atrybuty kobiecości są dla nich ważniejszymi od przyjemności jaką dają papierosy.

Aktywność fizyczna

Pewne osoby zażywające hormony po to by wyglądać bardziej atrakcyjnie chodzą też na siłownię i kompletnie odstawiają papierosy, a na dokładkę wieczorami także biegają po parku. Nie chodzi tu rzecz jasna o to, by nawet w wieku pięćdziesięciu lat prezentować się tak jak dwudziestolatek, bo opcja ta jest raczej nierealną, ale głównie o to, by na tle kolegów i koleżanek w podobnym wieku prezentować się zaskakująco dobrze i szybciej biegać od tych kolegów. Taka witalność i atrakcyjność sylwetki podwyższa także poczucie własnej wartości w psychologicznym znaczeniu tych słów.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.