Ludzie oczytani doskonale wiedzą o tym, że progesteron to żeński hormon płciowy dzięki któremu kobiety zachowują witalność. Prawda tkwi też i w tym, że poziom tego hormonu zaczyna spadać już w okolicy czterdziestego roku życia, czyli już na blisko trzy lata przed początkiem menopauzy. Nie ma w tym rzecz jasna kompletnie nic zaskakującego, bo to naturalne, choć objawy powiązane z tym stanem da się rzecz jasna przystopować za pomocą kremu progesteronowego, który w widoczny sposób poprawi kondycję skóry. Opcji tej rzecz jasna nie należy zaliczać do typowych kosmetyków, czyli do typowych kremów na zmarszczki, bo produkt zawierający w swoim składzie hormon to rzecz jasna coś więcej. Liczy się też i to, że kuracja powiązana z nim swoje kosztuje, czyli nie jest dla każdej kobiety.

Nie mniej jednak świat obecny to wielu producentów kremu progesteronowego i dodatkowo ceny, które to wiele kobiet może nazwać jednoznacznie tymi akceptowalnymi. Dlatego też o tej kuracji zapominają głównie kobiety, które mają bardzo niskie przychody, ale nawet one szukają specyfików, które to w ten zauważalny sposób spowalniają procesy powiązane ze starzeniem, bo każda kobieta chce wyglądać młodo jak na swój wiek.

Stosowanie

W czasach obecnych istnieją rzecz jasna blogi, których to autorki objaśniają w jakich ilościach, gdzie i kiedy stosuje się krem progesteronowy. Mowa tu dokładnie o tym, że te autorki blogów opisują zastosowanie, a nawet dodają materiały graficzne pod postacią zdjęć i filmów, po to by ich porady były tymi jeszcze bardziej czytelnymi. Prawda tkwi też i w tym, że te autorki blogów o kremach, w tym o kremie progesteronowym tworzą nawet rankingi różnych kremów. Te rankingi mogą mieć formę tabeli i co równie ważne autorki blogów mogą w przypadku takiego rankingu ponumerować kremy, czyli najwyższe miejsce pierwsze dostanie opcja najbardziej skuteczna. Inny ranking tych kremów może być porównany z cenami, a dokładniej miejsce pierwsze ma krem najtańszy, a ostatnie najdroższy. Jeszcze inny ranking może dotyczyć tego stężenia progesteronu w konkretnym kremie i pojawi się też kolejny związany z substancjami konserwującymi. Takie bardzo drobiazgowe podejście do sprawy rzecz jasna nie zaskakuje, bo kobiety czytające blog powinny nie tylko wiedzieć jak stosować dany krem, ale też, który z tych kremów daje rezultaty najciekawsze lub który z nich to najlepsza proporcja efektu względem kosztu.

Inne prawdy związane ze stosowaniem

Jakaś część z nas wie też dość dobrze o tym, że odpowiedź na pytanie „Jak stosować krem progesteronowy?” daje także producent takowego i to nawet w tym filmie reklamującym jego kluczowe zalety. Mowa tu dokładnie o tym, że reklama może w sposób jednoznaczny wspominać o miejscach, w których to się go aplikuje i co równie ważne taka reklama daje także jasne wskazówki odnośnie częstotliwości. Kluczowe znaczenie ma też i to, że reklama wspomina także o stężeniu progesteronu, czyli o dziesięciu miligramach na gram produktu. Wartość ta jest rzecz jasna średnią, bo spotyka się produkty o wyższym lub o niższym stężeniu. Dość często też potwierdza się prawda związana z ceną, a konkretniej tańsze produkty tego rodzaju mają niższe stężenie progesteronu i dodatkowo tę niższą skuteczność. Jednym słowem im drożej tym wyższa skuteczność i bardziej optymalne stężenie. Niektóre kremy mają niską cenę i nawet bardzo dobrą skuteczność, ale dotyczy to raczej tylko niewielkiej części kremów.

Parametr marki

Nie da się tez ukryć tego, że markowy krem progesteronowy to optymalne stężenie tego hormonu i na dokładkę bardzo niska, czy też nawet zerowa ilość substancji konserwujących. Właśnie za tego typu zalety się dopłaca i to nie mało, ale z drugiej strony te zalety przekładają się bezpośrednio na reputację producenta. Taką wzorową reputację trzeba tez podtrzymywać, a dokładniej starać się o to by jakość nie uległa pogorszeniu. Kluczowe znaczenie ma też i to, że producenci z wyższej półki cenowej uzyskują imponującą jakość dzięki testowaniu kremu na grupach testowych. Taki krem jest czymś na kształt prototypu i testują go setki kobiet. Jeśli zaś efekty zadowolą 95% z nich to taki prototyp trafia do oferty na przynajmniej kilka lat.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Podobne wpisy

dlaczego żelazo powoduje zaparcia

temat wybrany: dlaczego żelazo powoduje zaparcia Żelazo jest jednym z ważniejszych pierwiastków dla organizmu człowieka. Jego niedobór może prowadzić do anemii, czyli niedokrwistości. Jednak zbyt

1
0
Would love your thoughts, please comment.x

Headline

Never Miss A Story

Get our Weekly recap with the latest news, articles and resources.
Cookie policy
We use our own and third party cookies to allow us to understand how the site is used and to support our marketing campaigns.

Hot daily news right into your inbox.